Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warto zobaczyć

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warto zobaczyć

Wykłady otwarte online

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wykładami popularnonaukowymi w formie wideo, będącymi przykładami materiałów uwzględniających potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Każdy wykład został przygotowany w wersji z napisami i tłumaczeniem na polski język migowy oraz w wersji z audiodeskrypcją. Dydaktyków naszej uczelni, którzy chcieliby zrealizować z nami wykład dostępny i przyjazny osobom ze szczególnymi potrzebami, zachęcamy do współpracy.

więcej o

Oprogramowanie i aplikacje wspierające naukę

Zachęcamy Was do zapozania się z różnymi aplikacjami i programami, które skutecznie usprawnią Waszą pracę i proces uczenia się! Stwórzcie własne mapy myśli korzystając z dostępnych tablic np. w programie Miro, uporządkujcie listy zadań w aplikacji Trello lub zaplanujcie Waszą naukę w Plannerze! Sprawdź, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie! 

więcej o

Filmy szkoleniowe

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji filmowych o charakterze szkoleniowym: "Inne spojrzenie", "W obcym języku" oraz "Jestem człowiekiem".

więcej o

Dotknij Kultury

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną poświęconą wydarzeniu Dotknij Kultury realizowanemu we współpracy z Muzeum UJ - Collegium Maius: www.dotknijkultury.pl

więcej o