Równe traktowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Równe traktowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim

okładka broszury Równe traktowanie na UJBroszura „Równe traktowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim" jest swego rodzaju przewodnikiem po zasadach udzielania wsparcia edukacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Znajomość zasad wspierania studentów i doktorantów niepełnosprawnych oraz działań mających na celu zwiększanie dostępności Uniwersytetu Jagiellońskiego jest istotna zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i tych bez niepełnosprawności. Osoby potrzebujące adaptacji studiów powinny wiedzieć na co mogą liczyć i gdzie się zgłosić. Rozumienie mechanizmów stosowanych na uczelni pomoże w zaakceptowaniu niestandardowych niekiedy działań przez osoby, których problem niepełnosprawności w danym momencie nie dotyczy. Zapraszamy do lektury!

Równe traktowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim (PDF)