Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla cudzoziemców

Dla studentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla cudzoziemców

Dla cudzoziemców

Rekrutacja dla cudzoziemców na studia I stopnia i jednolite magisterskie oraz studia II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Katalog studiów znaleźć można w Systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (irk.uj.edu.pl), przez który odbywa się rekrutacja. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie: https://welcome.uj.edu.pl

Przed udziałem w konkretnej turze rekrutacji upewnij się, że w terminie dokonywania wpisów na studia będziesz posiadać komplet dokumentów uprawniających do podjęcia studiów na wybranym przez Ciebie kierunku

Więcej informacji na temat rekrutacji (wymagane dokumenty, wpisy na studia i inne) znajdziesz na: www.welcome.uj.edu.pl

Osoby z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami mogą ubiegać się o zaadaptowane formy egzaminu. Sposób adaptacji należy ustalić ze specjalist(k)ą ds. dostępności procesu kształcenia na indywidualnej rozmowie, przedstawiając odpowiednią dokumentację potwierdzającą specyfikę trudności zdrowotnych.

Następnie należy złożyć podanie o zaadaptowanie egzaminu do dyrektora Centrum Dostępności UJ. Podanie powinno być złożone nie później niż na trzy dni przed zakończeniem terminu zgłoszeń rekrutacyjnych.