Terminy składania wniosków o racjonalne usprawnienia

19.06.2024
Drodzy studenci, drogie studentki, zachęcamy Was do składania podań o racjonalne usprawnienia na sesję poprawkową.
Światowy Dzień Wiedzy o Dostępności na Uniwersytecie Jagiellońskim

26.04.2024
Wkrótce, 16 maja br. odbędzie się Światowy Dzień Wiedzy o Dostępności. Z tej okazji przygotowaliśmy na Uniwersytecie Jagiellońskim wydarzenie pod hasłem „Dostępność wartością społeczną”, które kierujemy do środowiska akademickiego: studentów, doktorantów i pracowników różnych uczelni.
XVI Krakowskie Dni Integracji

14.03.2024
Wkrótce po raz szesnasty odbędą się Krakowskie Dni Integracji. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Sport jest jeden!” Wokół sportu będą koncentrować się różne wydarzenia zorganizowane przez krakowskie uczelnie należące do „Porozumienia”. Główna konferencja odbędzie się na Krakowskiej Akademii 9 kwietnia br.
Tydzień Jakości Kształcenia 2024

04.03.2024
Wielkimi krokami zbliża się Tydzień Jakości Kształcenia! W tej edycji nasz zespół przygotował mnóstwo dostępnościowych propozycji warsztatów, szkoleń i prezentacji. Zachęcamy do rejestracji i zapisów!
Nadzwyczajnie posiedzenie Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

26.01.2024
25 stycznia 2024 r. w Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Członkowie i członkinie komisji, reprezentujący jednostki wsparcia edukacyjnego z całej Polski, jednogłośnie zaakceptowali memorandum w sprawie określenia i przyjęcia celów strategicznych dla zapewniania dostępności szkolnictwa wyższego w Polsce na lata 2024-2028.