XV Krakowskie Dni Integracji

21.04.2023
20 kwietnia 2023 r. w Pałacu Krzysztofory w Krakowie odbyła się główna konferencja XV Krakowskich Dni Integracji pt. "Dostępność kultury i wydarzeń".
XV Krakowskie Dni Integracji

31.03.2023
Już wkrótce, w dniach 17-21 kwietnia br. odbędą się po raz piętnasty Krakowskie Dni Integracji. W ramach kolejnej edycji wydarzenia zespół Centrum Dostępności UJ przygotował ciekawe propozycje dla społeczności akademickich różnych uczelni krakowskich, a także dla szkół wyższych z innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się i zapisów na nasze prezentacje i spotkania! Szczegółowy program KDI jest dostępny na stronie bon.uek.krakow.pl/kdi
Dzień Otwarty UJ

22.03.2023
Zapraszamy na Dzień Otwarty UJ do Auditorium Maximum UJ. Będziemy czekać na Was w sali seminaryjnej!
Tydzień Jakości Kształcenia 2023

28.02.2023
Zachęcamy serdecznie całą społeczność akademicką do udziału w tegorocznej edycji Tygodnia Jakości Kształcenia. Szczególnie zapraszamy do udziału w licznych propozycjach warsztatów, prezentacji i spotkań, jakie przygotowaliśmy na tę okazję.
Kursy e-learningowe dla pracowników uczelni

07.02.2023
W ramach projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" oferujemy kursy e-learningowe dla pracowników uczelni: kurs „Ewakuacja osób z niepełnosprawnościami” oraz kurs „Świadomość niepełnosprawności”.